Пугачовій не сподобались плани Кіркорова з одруженням їх дітей

Співачку не втішила перспектива знову породичатися з колишнім чоловіком
Depo.Життя
11 березня 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Російський співак Філіп Кіркоров розповів, що його син Мартін і дочка Алла-Вікторія здружилися з двійнятами Алли Пугачової і Максима Галкіна Гаррі та Лізою, пише depo.ua з посиланням на сайт "Дни.ру".

За словами виконавця, їхні діти в майбутньому можуть породичатися.

"Алла-Вікторія і Мартін обзавелися серцевими друзями. У моїх дітей вже є наречений і наречена - Гаррі і Ліза Галкін!", - каже Кіркоров. 

Однак Пугачову така заява не втішила. "Цього не буде!" – відрізала вона. Алла Борисівна підкреслила, що добре знає Філіпа і не хоче, щоб діти повторили помилку матері.

"Він же дитина, абсолютна дитина! - розповіла співачка. - У Філі - природний нарцисизм. Нічого не може вдіяти з собою! Кіркоров - моя найбільша і ефектна помилка. Все життя не любила такий тип людей і такий тип вчинків! Мені взагалі все в ньому не подобалося. адже ось як! І що з моїми мізками було? "

При цьому Алла Борисівна тепло ставиться до колишнього чоловіка. "Як я можу викреслити Кіркорова зі свого життя? Філя досі поряд блукає. Зараз увійшов в розряд моїх старших дітей", - пожартувала артистка.

Додамо, що Галкін теж не в захваті від ідеї поріднитися з Кіркоровим. "Я не розглядаю такої перспективи!" - заявив телеведучий.

Однак Філіп впевнений, що між зоряними нащадками існує зв'язок. "Наші діти дружать, прямо як ми. Весь час питають один про одного. Ми їздимо в гості тільки з дітьми, тому що їм цікаво разом. Всі дитячі свята проводимо в одній компанії і завалюємо один одного подарунками. Я дуже радий цьому!", - повідомив співак.

Пугачовій не сподобали плани Кіркорова з одруженням їх дітей - фото 1

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: