Пугачова ледь не померла через невдалу пластику

Подруга російської примадонни Алли Пугачової Міла Андрєєва розповіла, як співачка ледь не померла через невдалу пластичну операцію

За словами Андрєєвої, це була ледь не перша "пластика" у Пугачової. На радикальний крок Примадонна пішла заради коханого чоловіка, який був суттєво молодшим. Про це йшла мова в інтерв'ю журналу "Колекція. Караван історій", передає Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

"Коли на горизонті у Пугачової з'явився ефектний, таємничий, брутальний Сергій Челобанов, вона зважилася на пластичну операцію. Він був значно молодшим, тому треба було відповідати. Щоб лягти під ніж хірурга, артистка вирушила до Швейцарії, однак там щось пішло не так", – поділилася Андрєєва моторошноюї історією.

Міла додала. що Пугачова завжди багато займалася своєю зовнішністю, але на такі радикальні кроки не наважувалася довгий час, оскільки боялася.

"Операція в Швейцарії пройшла невдало, їй занесли серйозну інфекцію. У Алли постійно піднімалася температура, вона схудла і просто тихо загиналася, на неї страшно було дивитися", – підкреслила подруга примадонни, додавши, що тоді зірку врятували лікарі однієї з московських клінік.

На той момент Пугачова перебувала практично в критичному стані.

Нагадаємо, фото з худою Пугачовою збентежило мережу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна