ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Публікація знімків в Instagram робить людей щасливими, - вчені

Американські вчені з'ясували, що фіксація приємного життєвого моменту змушує людей насолоджуватися ним ще сильніше
Depo.Життя
13 червня 2016 21:07
ФОТО: depo.ua

Незважаючи на те, що численні дослідження доводили, що залежність від соціальних мереж погіршує стосунки і робить людей більш замкнутими, низка недавніх наукових експериментів показала, що публікація фотографій в Instagram покращує настрій і викликає масу позитивних емоцій, передає depo.ua з посиланням Time.

У рамках дев'яти експериментів дослідники аналізували поведінку та настрій добровольців під час походів до музею, вивчення міста, смачної вечері та інших видів діяльності. Як виявилося, люди, які робили знімки та публікували їх в мережу, були щасливішими за тих, хто обходився без документації того, що відбувається.

На думку одного з авторів дослідження, професора маркетингу Крістін Діль, фотографування та публікація позитивного життєвого досвіду на психологічному рівні збільшує ефект задоволення та радості.

Учені також зазначили, що аналогічну користь може принести не лише власне фотографування приємного моменту, але й уявне планування такого знімка. "Якщо людина не є фанатом Instagram, вона може підвищити рівень позитивних емоцій від того, що відбувається, просто уявивши, що фіксує цю мить на камеру", – вважають експерти.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя