Психолог розповіла, яке слово може завдати шлюбу непоправної шкоди

Американський сімейний психолог Дебора Макфадден пролила світло на фразу, яку не можна вимовляти під час сварок з партнером
Depo.Життя
8 червня 2016 20:06
ФОТО: depo.ua

Суперечки і розбіжності є природною частиною стосунків. Найчастіше люди не бояться "випускати пар" саме в бік своїх других половинок, бо знають, що останні будуть любити їх незважаючи ні на що, каже експерт, передає depo.ua з посиланням на Women's Health.

Однак існує низка неприємних слів, використання яких під час сварки недоречне. Найгіршим словом, яке може вирватися з вуст, Дебора Макфадден вважає слово "розлучення".

Слово "розлучення" впливає на шлюб вкрай негативно. Причини, з яких ця фраза є руйнівною, виглядають так:

По-перше, це маніпулятивна тактика. Людина кидається таким словом, щоб змусити другу половинку замовкнути і таким чином закінчити конфлікт. Однак у людей, які використовують такі категоричні і неприємні фрази, сварки будуть виникати знову і знову.

По-друге, це слово викликає у партнера стрес і занепокоєння з приводу довговічності шлюбу.

По-третє, регулярне промовляння слова "розлучення" змушує партнера дійсно задуматися про розрив стосунків. Погрожувати розлученням – найгірший варіант вирішення сімейних проблем, якщо, звичайно, ви насправді не хочете розлучитися.

По-четверте, союз, заснований на порожніх погрозах, маніпуляціях і залякуваннях ніколи не стане здоровим і щасливим. Щоб жити в любові й розумінні, потрібно навчитися справлятися з труднощами разом, відверто говорити про всі важливі питання. Якщо конфлікт заходить у глухий кут, можна звернутися до сімейного консультанта. Якщо людина вам дорога, йти від проблеми і заявляти про розлучення в жодному разі не можна.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя