Психолог назвав головну причину неминучого розриву стосунків

Провідний професор психології Університету штату Флорида назвав пасивну агресію головною причиною неминучого розриву стосунків
Depo.Життя
17 березня 2016 11:14
ФОТО: depo.ua
Психолог назвав головну причину неминучого розриву стосунків
Психолог назвав головну причину неминучого розриву стосунків

За словами вченого Джеймса Макналті, коли партнери поводяться вороже по відношенню один до одного, але не зізнаються в причинах, то це сприяє накопиченню негативу, пише depo.ua з посиланням на Tech Insider.

Зазвичай, таке ставлення стає причиною частих скандалів, які супроводжуються в'їдливими заявами, що рано чи пізно приводить до розриву.

Професор Макналті пояснює, що кращі стосунки ті, де обидва партнери відчувають себе частиною однієї команди. Для цього їм необхідно не просто спілкуватися, а й говорити про недоліки один одного і обговорювати проблеми. Навіть якщо це призведе до сварки, це краще, ніж накопичення внутрішнього негативу.

Щоб зберегти стосунки, психолог рекомендує обговорювати все, що партнерів не влаштовує один в одному і знаходити компроміс. «Для щасливих і тривалих стосунків вас нічого не повинно дратувати – ось і весь секрет», - розповідає вчений.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя