Провокатор Лоза запропонував фронтмену The Rolling Stones заспівати його хіт

Російський музикант Юрій Лоза запропонував фронтмену The Rolling Stones Міку Джаггеру разом заспівати його пісню "Маленький плот"
Depo.Життя
20 квітня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Говорит Москва".

"Ми цілком би могли виступити на одній сцені. Я дивлюся на це як професіонал. Після всієї цієї акції, якби ми вийшли і заспівали разом, я б слова не сказав про те, що їхня музика погана чи не відповідає своєму призначенню", - сказав Лоза.

Він наголосив, що Джаггер міг би заспівати куплет "Плота", що буде "смішно і кльово", а сам Лоза заспівав би "Satisfaction".

Артист також прокоментував відповідь продюсера Джиммі Дугласа, який працював з групами Led Zeppelin і The Rolling Stones.

"Я можу відповісти одне: товаришеві Дугласу ніхто толком не пояснив, що сказав Лоза", - наголосив він.

За словами музиканта, якби Дуглас знав, про що мова, то відреагував би по-іншому.

Раніше продюсер гурту The Rolling Stones Джиммі Дуглас заявив, що не згоден з оцінкою творчості The Rolling Stones і Led Zeppelin росіянином Юрієм Лозою.

Нагадаємо, у березні цього року в ході інтерв'ю Лоза піддав різкій критиці The Rolling Stones. Учасники групи, за його словами, "жодного разу в житті гітари не налаштували", а лідер колективу Мік Джаггер "жодного разу не потрапив в ноту". Ця заява викликала бурхливі дискусії в соціальних мережах, Лозу розкритикували.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя