Проти Чийгоза у суді свідчать троє екс-міліціонерів України

Так званий Верховний суд Криму продовжив сьогодні засідання у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза в рамках "справи 26 лютого"
Depo.Життя
23 серпня 2016 11:52
ФОТО: depo.ua

Адвокат Чийгоза Микола Полозов написав у "Твіттері", що засідання викликали трьох "потерпілих", передає depo.ua.

"Всі троє - екс-міліціонери України, що забезпечували порядок. Нині - поліцейські в Російській Федерації", - повідомив Полозов.

За його словами, "потерпілий Петров" заявив, що "прихильники єдиної України вели себе агресивно, бачив у них ножі, палиці, прапор "Правого сектора"".

"Потерпілі менти у справі Чийгоза в своїх свідченнях виглядають навіть більш жалюгідними, ніж у "болотній справі", - зазначає адвокат.

Нагадаємо, що Чийгоза утримують у застінках ФСБ в окупованому Криму з 29 січня 2015 року. У сфальсифікованій кримінальній справі про масові безпорядки під час мітингу 26 лютого 2014 року біля Верховної Ради Криму проходять шестеро обвинувачених. Троє з них - Ахтем Чийгоз, Мустафа Дегерменджі і Алі Асанов, які утримуються в СІЗО-1 Сімферополя, ще троє - Ескендер Кантемір, Арсен Юнусов і Ескендер Емірвалієв чекають вироку вдома, їх узяли на поруки.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя