Проспект Бандери може з'явитися у столиці вже влітку: Реакція киян

На Московському проспекті столиці, котрий можуть невдовзі перейменувати на честь Степана Бандери, розташовані заводи, торговельні центри та книжковий ринок
Depo.Життя
3 березня 2016 07:10
ФОТО: depo.ua

На громадські слухання та погодження нової назви відведено два місяці, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

"Я за Україну і за все українське! Проти русифікації і тим паче проти – назви столиці ворожої держави!", - каже один із тих, хто працює на Московському проспекті.

Інші тутешні люди навіть уваги не звертали на назву. "Московський проспект? Дійсно, до чого в нас тут московський?", - каже одна з місцевих мешканок.

Бандера тепер тут подобається людям значно більше, ніж Москва. Однак дехто зауважує: хай би краще проспект спершу нормально заасфальтували, а вже потім витрачалися на зміну табличок.

Дехто вважає, що проспект Бандери Києву непотрібен. Мовляв, це поляризує жителів із різними поглядами. Кажуть, можна було б обрати і більш нейтральну назву – наприклад, Львівський чи Тернопільський проспект.

Долю Московського кияни вирішуватимуть, голосуючи на офіційному сайті Київради. Якщо більшість схвалить кандидатуру провідника ОУН – уже влітку його ім'я вперше з'явиться на столичній мапі.

Раніше повідомлялося, що комісія з питань найменувань при київському міському голові підтримала пропозицію Інституту національної пам'яті щодо перейменування проспекту Московського на проспект Степана Бандери. Разом із ним можуть перейменувати проспект Ватутіна - на честь керівника УПА Романа Шухевича.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя