Проспект Бандери може з'явитися у столиці вже влітку: Реакція киян

На Московському проспекті столиці, котрий можуть невдовзі перейменувати на честь Степана Бандери, розташовані заводи, торговельні центри та книжковий ринок

На громадські слухання та погодження нової назви відведено два місяці, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

"Я за Україну і за все українське! Проти русифікації і тим паче проти – назви столиці ворожої держави!", - каже один із тих, хто працює на Московському проспекті.

Інші тутешні люди навіть уваги не звертали на назву. "Московський проспект? Дійсно, до чого в нас тут московський?", - каже одна з місцевих мешканок.

Бандера тепер тут подобається людям значно більше, ніж Москва. Однак дехто зауважує: хай би краще проспект спершу нормально заасфальтували, а вже потім витрачалися на зміну табличок.

Дехто вважає, що проспект Бандери Києву непотрібен. Мовляв, це поляризує жителів із різними поглядами. Кажуть, можна було б обрати і більш нейтральну назву – наприклад, Львівський чи Тернопільський проспект.

Долю Московського кияни вирішуватимуть, голосуючи на офіційному сайті Київради. Якщо більшість схвалить кандидатуру провідника ОУН – уже влітку його ім'я вперше з'явиться на столичній мапі.

Раніше повідомлялося, що комісія з питань найменувань при київському міському голові підтримала пропозицію Інституту національної пам'яті щодо перейменування проспекту Московського на проспект Степана Бандери. Разом із ним можуть перейменувати проспект Ватутіна - на честь керівника УПА Романа Шухевича.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя