Прокурор вимагає доставити Корбана на суд: лікарі дозволили

Прокурор знову просить примусово доставити Геннадія Корбана на судове засідання щодо перегляду запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою
Depo.Життя
27 грудня 2015 10:39
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на початку судового засідання, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Прокурор навів результати огляду лікарів – завідуючим відділення та заступником головного лікаря з медичних питань інституту серцево-судинної хірургії інституту Амосова, де наразі перебуває Корбан. Огляд був проведений о 7-й ранку у неділю.

"Всі життєві показники у задовільному стані без будь-яких змін", - зачитав прокурор.

Під час огляду Корбан "скаржився на періодичний кашель за грудиною, що не пов’язане з фізичним та емоційним навантаженням".

"Свідомість ясна, чітко відповідає на питання, положення тіла активне… Стан пацієнта Корбана задовільний… Переміщення пацієнта можливе", - навів він звіт лікарів.

Крім того, прокурор зазначив, що Корбан напередодні відмовився від судово-медичного обстеження, яке було призначене судом.

За словами прокурора, Корбану було вручено повістки про виклик до суду ввечері в суботу та вранці у неділю, однак він відмовився їх приймати. Тому прокурор знову попросив надати дозвіл на примусовий привід Корбана на суд.

Після цього суддя оголосив перерву, щоб захист зміг ознайомитись з документами.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя