Прокуратура завела кримінальну справу щодо "зливу" на сайті "Миротворець"

Київська прокуратура розпочала слідство щодо оприлюднення особистої інформації журналістів, які були акредитовані у "ДНР" та "ЛНР"
Depo.Життя
11 травня 2016 19:40
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

"За фактом оприлюднення в Інтернеті персональних даних журналістів прокуратурою міста Києва до ЄРДР внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів)", - йдеться у повідомленні.

Крім того, невідомі погрожували журналістам, що "нібито були акредитовані" у "ДНР" та "ЛНР".

Нагадаємо, що група українських хакерів проникла і обрушила зсередини всю інформаційну систему Л-ДНР. Одним з результатів цього зламу стали списки журналістів та видань, які отримали акредитацію у так званій "ДНР". Ці дані виклали у вільний доступ на сайті "Миротворець". 

Це викликало негативну реакцію серед журналістів і вони відреагували на це заявою із вимогою до сайта "Миротворець" видалити з вільного доступу інформацію про персональні дані журналістів, які отримали акредитацію у "ДНР".

Кризовий медіацентр також закликає Антона Геращенка та адміністраторів сайту "Миротворець" негайно прибрати з вільного доступу дані іноземних та українських журналістів".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя