Прокуратура просить українців повідомляти про порушення на Закарпатській митниці

Прокуратура Закарпатської області закликала громадян звертатися у відомство з інформацією про контрабанду та факти зловживання митників або прикордонників
Depo.Життя
7 травня 2016 09:40
ФОТО: depo.ua

 Про це йдеться в повідомленні прокуратури, передає depo.ua.

"Прокуратура розслідує факти порушення закону працівниками митниці, коли ними не вживаються належних заходів для унеможливлення такого незаконного переправлення товарів через кордон.Відтак, звертаємося до усіх закарпатців, якщо вам відома будь-яка інформація щодо здійснення контрабанди на території області або зловживання з боку працівників митниці чи прикордонників, просимо звертатися в прокуратуру для якнайшвидшого реагування на такі факти", - сказано в повідомленні.

У прокуратурі нагадали, що у зв'язку з вступом в дію 14 жовтня 2014 року закону України "Про прокуратуру", прокуратура вже не здійснює нагляд за додержанням законів територіальними органами митниці ДФС. Ця функція зараз належить виключно органам ДФС, в тому числі і за за дотриманням адміністративного законодавства.

Нагадаємо, що напередодні губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з заявою про відставку через "сигаретної мафії". Він заявив, що його боротьбі з контрабандою протидіють центральні органи влади.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя