Прокуратура оскаржила умовний термін для АТОшника, що зґвалтував неповнолітню

Прокуратура оскаржила рішення Іванківського районного суду Київської області, який дав умовний термін бійцеві АТО, що згвалтував неповнолітню

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на  прес-службу ГПУ.

24-річний чоловік був засуджений до 4 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки. Суд прийняв до уваги, що обвинувачений раніше не судимий, є учасником АТО, має на утриманні 2 малолітніх дітей, а тому може стати на шлях виправлення без реального відбування покарання.

"Прокуратура не згодна з таким рішенням суду і вважає, що судом не в повній мірі враховано те, що обвинувачений не визнав вину у скоєному злочину ні в ході досудового слідства, ні в суді. Також не може залишатися без уваги той факт, що цей злочин військовослужбовець скоїв у стані алкогольного сп'яніння і відносно неповнолітньої. Крім того, в судовому засіданні потерпіла і прокурор наполягали на призначенні правопорушнику тільки реального позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

Принципово не погоджуючись з вироком суду, прокуратура оскаржила незаконний вирок в апеляційному порядку.

Нагадаємо, згідно вироку суду, чоловік, будучи нетверезим та застосувавши фізичну силу, зґвалтував неповнолітню дівчину неприроднім способом. Проте, враховуючи, що чоловік є учасником АТО на сході країни, на утриманні має малолітніх дітей, мав постійне місце роботи, суд прийшов до висновку про можливість виправлення обвинуваченого без відбування покарання і прийняв рішення про звільнення від відбування покарання.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя