Прокуратура оскаржила умовний термін для АТОшника, що зґвалтував неповнолітню

Прокуратура оскаржила рішення Іванківського районного суду Київської області, який дав умовний термін бійцеві АТО, що згвалтував неповнолітню
Depo.Життя
11 липня 2016 18:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на  прес-службу ГПУ.

24-річний чоловік був засуджений до 4 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки. Суд прийняв до уваги, що обвинувачений раніше не судимий, є учасником АТО, має на утриманні 2 малолітніх дітей, а тому може стати на шлях виправлення без реального відбування покарання.

"Прокуратура не згодна з таким рішенням суду і вважає, що судом не в повній мірі враховано те, що обвинувачений не визнав вину у скоєному злочину ні в ході досудового слідства, ні в суді. Також не може залишатися без уваги той факт, що цей злочин військовослужбовець скоїв у стані алкогольного сп'яніння і відносно неповнолітньої. Крім того, в судовому засіданні потерпіла і прокурор наполягали на призначенні правопорушнику тільки реального позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

Принципово не погоджуючись з вироком суду, прокуратура оскаржила незаконний вирок в апеляційному порядку.

Нагадаємо, згідно вироку суду, чоловік, будучи нетверезим та застосувавши фізичну силу, зґвалтував неповнолітню дівчину неприроднім способом. Проте, враховуючи, що чоловік є учасником АТО на сході країни, на утриманні має малолітніх дітей, мав постійне місце роботи, суд прийшов до висновку про можливість виправлення обвинуваченого без відбування покарання і прийняв рішення про звільнення від відбування покарання.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя