Прокуратура Криму завела справу на "губернатора" Севастополя за плитку у "Херсонесі"

Прокуратура Автономної Республіки Крим при ГПУ відкрила кримінальне провадження про представника окупаційної у Севастополі Сергія Меняйла, який розпорядився демонтувати плитку у заповіднику "Херсонес Таврійський"
Depo.Життя
15 січня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"За результатами опрацювання даних мережі Інтернет 13.01.2016 установлено, що за розпорядженням представника окупаційної у м. Севастополі Сергія Меняйла на території музею-заповідника "Херсонес Таврійський", а саме древньому городищі, на якому був побудований храм Херсонесу та згідно з легендою хрестився князь Володимир, проведено заміну історичної плитки, що перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Зухвало порушуючи міжнародні норми та норми чинного законодавства України незаконно створені на тимчасово анексованій території АР Крим органи руйнують об’єкти культурної спадщини, які мають статус пам’яток національного значення", - йдеться у повідомленні.

За цим фактом прокуратура Криму зареєструвала кримінальне провадження за ч. 3ст. 298 КК України (незаконне пошкодження об’єктів культурної спадщини).

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя