Прокрастинація з користю: Топ-5 сайтів, що поглинуть увагу

Під час роботи або виконання іншого потрібного завдання ми часто стикаємося із непереборним бажанням відволіктися на щось інше

Прокрастинація з користю: Топ-5 сайтів,…

 

І зазвичай такими "пунктами прокрастинації" стають соціальні мережі: Facebook, Instagram, Twitter,TikTok, які можна нескінченно скролити у пошуках миттєвих вражень для мозку та інформації, яка тут і зараз не має жодного значення для виконання поставлених задач

Журналісти Depo.ua пропонують вам зламати шаблон. Припинити прокрастинувати нелегко, адже за цією проблемою стоїть ряд серйозних психологічних причин. Та, натомість, навіть періоди прокрастинації можна зробити більш корисними для себе – наприклад, за допомогою кількох наступних сайтів, куди ви можете піти замість чергового "нападу" на новинну стрічку 

Зробити гімнастику для очей 

На цьому сайті ви можете відволіктися від роботи за комп’ютером, аби зробити гімнастику для очей. Коли ви перейдете до заняття, вам запропонують набір вправ, під час яких потрібно дивитися у напрямку, який показує кружечок.

Вас супроводжуватимуть постійні рекомендації, ненав’язливі звукові сигнали, які ви можете обирати та контролювати їх гучність (у правому верхньому куті екрану) та поради щодо розслаблення очей. Тривалість одного заняття – 3 хвилини 25 секунд.

Цей сайт – українська розробка, доступний трьома мовами: українською, англійською та російською.

Автори порталу зазначають, що вправи для очей під час роботи за монітором потрібні не меньше, ніж розминка спини після важкого робочого дня. 2-3 хвилини вправ допомагають повернути тонус м'язам очей. А найбільшого ефекту ви досягнете, якщо після вправи зробите масаж шиї та відпочинете декілька хвилин.

Відпустити негативні думки

Однією з причин прокрастинації може бути внутрішня (в тому числі прихована) тривога. Вона може стосуватися безпосередньо роботи або будь-ячого іншого, втім, це у будь-якому випадку знижує працездатність і саме бажання хоч щось робити.

Невеличкою онлайн-терапією може стати ось цей сайт. Тут ви можете вписати думку або ситуацію. Яка вас непокоїть, і відправити її подорожувати у далекий космос. А ви маєте за цим спостерігати. Сайт буде вас підбадьорювати, доки тривожна ситуація чи негативна думка не зникне в далечині. 

Сайт англійською мовою, втім лексика тут дуже проста і зрозуміла для тих, хто вивчав англійську хоча б у школі.

Зібрати кубик рубика

На цьому сайті ви можете навчитися збирати кубик рубика. Це не лише чудова вправа для мозку, але і гарний тренажер – завдяки функціоналу сайту, сам кубик ви зможете побачити ніби "зсередини", добре зрозуміти його будову, застосувати алгоритми збирання, що, врешті, полегшить задачу з фізичною головоломкою у руках.

Якщо цього сайту здасться замало, чимало головоломок з кубиком, багатокутниками та музичним супроводом є на ресурсі Cubelab від Google. Щоправда, кілька моделей вже не доступні для використання.

Пограти у  "Лазертаун"

У цій грі необхідно рухати блоки з дзеркал таким чином, щоб лазерний промінь влучив у ціль. Це не так просто, як здається, тим паче, що складність зростає із кожним рівнем. Якщо ви любите ігри, над якими потрібно ламати мізки, то можете надовго тут"зависнути". 

Не робити нічого

Якщо ж ви втомилися, і вважаєте що головоломки – це точно не те, на що варто відволікатися від роботи, є інший варіант. На цьому сайті ви маєте робити...нічого. Лише протягом двох хвилин, але це завдання складніше, ніж вам здається. Спробуйте. Можливо, після короткого періоду  нічогонероблення у вас додасться бажання працювати.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"