Програмісти створили гру про постапокаліптичний Крим (ФОТО, ВІДЕО)

Українсько-польська геймстудія TallTech створила рольову комп'ютерну гру Krai Mira, дії в якій розгортаються в постапокаліптичному Криму
Depo.Життя
13 липня 2016 07:55
ФОТО: depo.ua

Події відбуваються у 2061 році на островах, які вціліли після глобальної катастрофи. Колись квітучий Крим перетворився в радіоактивну пустелю, пише depo.ua з посиланням на Ain.ua.

Эхо Майдана

Програмісти створили гру про постапокаліптичний крим (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

Програмісти створили гру про постапокаліптичний крим (ФОТО, ВІДЕО) - фото 3

Програмісти створили гру про постапокаліптичний крим (ФОТО, ВІДЕО) - фото 4

Програмісти створили гру про постапокаліптичний крим (ФОТО, ВІДЕО) - фото 5

Доступно сім спеціалізацій головного героя гри – наприклад, технік, розбійник або мисливець. Вибір впливає на набір початкових навичок героя, його сильні і слабкі сторони.

У грі немає лінійності або певного сюжету. Боротися за виживання належить не тільки з людьми, але і з монстрами. Гравець зіткнеться з покроковими боями з зональними ушкодженнями, азартними іграми у мирних локаціях, квестами, випадковими сутичками і так далі.

Автор гри харків'янин Ростислав Кравців розповідає, що почав створювати її у 2007 році. Розуміючи, що самому не впоратися, він запросив у проект програміста з Росії, про що згодом пошкодував: його графіка, сайт, тексти і назва гри були вкрадені.

У 2013 році Кравців почав створювати гру з нуля. До нього приєднався знайомий композитор Петро Кошжевський з Польщі та Цеслав Сукстул – 3D-художник з Литви, який нині проживає у Великобританії.

Команда отримала 12 000 доларів від інвестора з Польщі та зібрала майже 4000 фунтів на Kickstarter.

"Якщо враховувати початкові плани 2013 року (лінійне проходження ряду локацій), то зараз гра готова на 200%, оскільки був реалізований відкритий світ, система статів, перки, міні-ігри, репутація в містах, торгівля, охорона караванів, радіаційний вплив, більше 30 рандомних локацій з 70 варіаціями груп мобів на них, 15 поселень і близько 20 сюжетних локацій", – розповів Ростислав.

Новий реліз гри з'явився в Steam 11 липня. Відгуки гравців переважно позитивні. До 18 липня купити Krai Mira можна за $ 7,99, після чого гра буде коштувати $ 9,99.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя