Не Skype єдиним: Програми для роботи з колективом онлайн

Ці програми полегшать життя робітникам, які не припиняють працювати навіть під час карантину. Деякі з них стануть незамінними для школярів та студентів, що перейшли на дистанційне навчання

Не Skype єдиним: Програми для роботи з к…

Depo.ua підкаже, які програми допоможуть вам налагодити комунікацію.

Програми для комунікації з колегами

У багатьох компаній є CRM-система, яка допомагає відстежувати керівництву не тільки результат роботи підлеглих, а й бачити їхній розклад, поставлені задачі. Також такі системи зазвичай мають функції конференц-зв'язку і чат. У даній статті ми поговоримо про звичайні програми для комунікації, якими можна замінити CRM-системи.

Перед тим, як розпочати знайомити чи нагадувати вам про програми для зв'язку з кількома людьми одночасно, нагадаємо вам основні принципи вибору програми для спілкування.

– Обирайте одну програму, тоді працівникам не доведеться встановлювати інші програми і налагоджувати зв'язок у кожній з них;

– Заздалегідь оголошуйте про час, коли відбудеться конференц-зв'язок, нарада, збори, тощо;
– Плануйте час проведення таких заходів, тобто, будьте лаконічними і не витрачайте забагато часу на спілкування;
– Якщо плануєте відеозв'язок, попередьте колег про це заздалегідь, аби не потрапити у незручну ситуацію.

Google Hangouts

Сервіс від відомого пошуковика. Цей відеочат дозволяє проводити онлайн-конференції за участі багатьох користувачів і одразу на сторінці Google+. Це означає, що такі конференції можна записувати, а потім викладати їх у мережу.

Щоб розпочати роботу, потрібно завантажити плагін Hangouts чи безпосередньо зайти на сторінку сервісу. Обрати контакт співрозмовника і йому прийде запрошення на його пошту. Аби обрати декілька користувачів потрібно лише поставити прапорці біля їхніх імен.

До бесіди можна приєднувати людей, навіть, якщо вона вже триває.

Є можливість обміну фото- і відеоконтентом.

Плюси. Стабільний зв'язок і гарна якість, навіть коли швидкість з'єднання з інтернетом не дуже. Можливість переходити під час розмови зі смартфону на ноут чи на планшет. До 25 людей можуть взяти участь одночасно у спілкуванні. Можна проводити конференції у прямому ефірі і транслювати їх.

Мінуси. Усі учасники мають бути зареєстровані у системі Google, тобто мати акаунт у цій системі.

Важливо. Google і Microsoft під час пандемії коронавірусу зробили тарифи безкоштовними для служб спільної роботи G Suite і Microsoft Teams. Тепер користувачі G Suite зможуть безкоштовно організовувати телеконференції, у яких можуть взяти участь 250 людей. Google зробив безкоштовним доступ до преміум-функцій сервісу для відеоконференцій Hangouts, що полегшить роботу багатьом.

Читайте також: Як пофарбувати волосся вдома

Zoom

Робота з цим додатком розпочинається після того, як завантажиш його з офіційного сайту. Безкоштовна версія дозволяє створювати чат з 50 співрозмовниками. Цей чат має надійне шифрування.

Плюси. Колег можна запросити одразу, вказавши їх поштову скриньку. Зручний та простий інтерфейс.

Мінуси. У безкоштовній версії є можливість створювати конференції, тривалістю не більше 40 хвилин. Проте перша сесія з цим додатком не має обмежень у часі.

Facebook Group Chat

Один із найпопулярніших відеочатів, адже зараз дуже рідко можна зустріти людину, яка не має акаунта на Facebook. Уся магія відбувається завдяки Facebook Messenger. Розпочати виклик дуже легко. Потрібно позначити людей, яких хочете приєднати до виклику, дати назву чату і розпочати розмову.

Плюси. Не потрібна реєстрація. Дуже просто відповідати, навіть за допомогою смайликів чи GIF-ок. 

Мінуси. Приєднання 50 людей одночасно це плюс, а от той факт, що побачити можна лише шість – вже мінус. Проте бувають ситуації, коли бачити обличчя співробітника не так вже й важливо, головне почути важливу інформацію.

Houseparty

Цей додаток розрахований на спілкування восьми осіб включно. Його легко завантажити і розпочати спілкування.

Плюси. Простий у використанні. Проста реєстрація та легко запросити колег до спілкування. Є автоматична розсилка, що полегшує процес залучення до чату учасників. Доступний цей додаток як для користувачів iOS, так і для користувачів Android. Можна його встановити додатком у Chrome.

Мінуси. Якість відео середня. Інтерфейс лише англійською. 

Важливо! Зараз в умовах карантину такі програми допоможуть вам не лише вирішувати робочі питання і проблеми, а й зустрічатися з друзями онлайн. Звісно, є Viber, Telegram, Skype, але завжди можна спробувати щось нове. Кажуть, що зараз модно не тільки спілкуватися, а й влаштовувати вечірки завдяки цим комунікаторам і навіть разом пити пиво чи вино.

Програми для комунікації зі школярами і студентами

Системи дистанційної освіти (СДО, LMS, – ред.), – є дуже важливим інструментом для тих, хто користується правом здобувати освіту віддалено. Наразі це питання стає актуальним. Є один мінус для вчителів і викладачів, які раніше ніколи не були знайомі з цими додатками.

Moodle

Ця система дає можливість створити будь-які курси, як освітні так і просвітні, адже програма має велику панель інструментів і зручний інтерфейс. Викладач може не тільки викладати наявний матеріал, але і слідкувати за виконанням домашніх завдань, відслідковуючи результат кожного учня чи студента.

Задля зайнятих осіб, у програмі є наявні шаблони, які заощадить ваш час.

Для тих, хто викладає за гроші, є можливість прив'язати до програми свій електронний гаманець і отримувати оплату. 

Google Classroom

Ця програма створена відомим пошуковиком для того, аби полегшити життя школярам\студентам і вчителям та спростити комунікацію між ними. Цей веб-сервіс є безкоштовним. Завдяки Google Classroom можна повністю відмовитися від тяганини з паперами. У цій програмі можна створювати і виконувати завдання. 

Щоб розпочати навчання, потрібно зробити окрему папку для школи чи вишу, згодом окрему папку для курсу чи класу. Кожен учень має свій код, тому його завдання не може подивитися жодна зі сторонніх осіб, окрім вчителя. Є змога додавати фото і відео контент, а також робити всі завдання не тільки з ноутбука, але й з гаджетів. 

Викладач може відстежувати виконання кожним ученм чи студентом, залишати коментарі до виконаної роботи, а також відстежувати прогрес усіх вихованців.

Читайте також: Коронавірус і смартфон: Як знешкодити вірус на своєму гаджеті

Також підходить Google Hangouts, про який ми писали вище.

Нагадаємо, 11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme