Продовження скандалу: комп'ютер підтвердив плагіат у дисертації Кириленко

Вчені за допомогою програми підтвердили плагіат у роботі Катерини Кириленко, дружини віце-прем'єра згуманітарних питань В'ячеслава Кириленка

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Зокрема про це пише Сергій Шарапов, доктор фізико-математичних наук, завідувач лабораторії у Інститут теоретичної фізики ім М.М. Боголюбова НАН України
Ті, хто стежить за проблемами науки та освіти, знають, яку велику роль відіграє проект "Диссернет" у пошуках шахраїв та фальсифікаторів, які нечесним шляхом отримали свої наукові ступені.

Багатьом з українських науковців та навіть звичайних громадян дуже хотілося б побачити такий само плакат, як і цей Мандат с плагиатом, але щоб на ньому була зображена Верховна Рада.

Уривки інформації, що до нас надходить, обіцяють, що картина виявиться не менш вражаючою. Головне, до чого ми зараз хочемо привернути увагу, є те, що в Україну прийшов свій власний "Дисернет" //dissercomp.ru, який розуміє українську мову і навіть може "ловити" плагіат у перекладі з російської мови.

Для цього треба зайти на сайт порівняння дисертацій проекту "Дисернет" і спершу завантажити туди роботу, яка буде перевірятися на плагіат, а після цього оригінали робіт, запозичення з яких перевіряються.

Істотною перевагою даного сайту є те, що вона здатна виявляти плагіат у перекладах з російської мови на українську.

Для тестування версії бета 0.13.2, а також попередніх з даного сайту ми скористувалися дисертацією Катерини Михайлівни Кириленко "Теоретичні і методичні основи формування інноваційної культури майбутніх культурологів у вищому навчальному закладі".

На жаль, текст дисертації, виявлений на сайті Національного університету біоресурсів і природокористування України, наразі там відсутній, тому ми звернулися до сервісу Веб-архів, який надає доступ до документів, викладених раніше, і знайшли його тут.

Наводимо результати роботи сайту щодо порівняння цих робіт. 

Читайте також: Коли Кириленкам заборонять захищати "лептони" у сільгоспакадеміях.

Продвження скандалу: комп'ютер підтвердив плагіат у дисертації Кириленко - фото 1

Продвження скандалу: комп'ютер підтвердив плагіат у дисертації Кириленко - фото 2

Продвження скандалу: комп'ютер підтвердив плагіат у дисертації Кириленко - фото 3

Продвження скандалу: комп'ютер підтвердив плагіат у дисертації Кириленко - фото 4

Продвження скандалу: комп'ютер підтвердив плагіат у дисертації Кириленко - фото 5Продвження скандалу: комп'ютер підтвердив плагіат у дисертації Кириленко - фото 6

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"