Про що розповіло обличчя Савченко фізіогномісту

Готова до дії та ризику, вміє маніпулювати стосунками, а от розслаблятися - не вміє... Український фізіогноміст склав психологічний портрет Савченко
Depo.Життя
31 травня 2016 19:00
ФОТО: depo.ua
Про що розповіло обличчя Савченко фізіогномісту
Про що розповіло обличчя Савченко фізіогномісту

Останнім часом фізіогноміка - наука считування характеру за рисами обличчя - набула особливої популярності. Адже перспектива зазирнути крізь соціальну ширму і побачити, якою людина є насправді, видається більш ніж привабливою.

Повернення української льотчиці та нардепа Надії Савченко з російського полону збудило нову хвилю уваги до її особистості. У ЗМІ та соцмережах продовжують гадати, чи вдасться Савченко успішно проявити себе в якості політика.

Проаналізувати характер політика за обличчям ми попросили фізіогноміста, читача облич, автора системи візуальної психодіагностики "Трансфейсинг" Леоніда Золіна.

Про що розповіло обличчя Яценюка фізіогномісту - фото 1

Про що розповіло обличчя Савченко фізіогномісту - фото 2

Сильні якості Надії Савченко

1. Високе підборіддя, яке виступає. Трапецевидна щелепа

Готовність до дії. Високий поріг особистого ризику. Впевнено відстоює свої інтереси, приймає виклики. Любить змагатися. Її вотчина і ресурс - це соціум, комунікації, через них вона здатна впливати на світ.

Вона здатна витримати багато, спираючись лише на соціальну підтримку. Свого ресурсу
стійкості у неї мало. Їй необхідно підтверджувати свою впливовість, чогось досягати

2. Широкі, виступаючі вперед вилиці

Авантюрний лідер, здатний мотивувати і залучати людей в ризикові підприємства. Незначний об'єм у щоках  демонструє обмежений запас життєвої енергії у даний період часу

3.  Вертикальна межа взаємодії з життєвим середовищем проходить через підборіддя, рот (губи), носогубний трикутник, лицеву кістку, перенісся і чоло.

Савченко обережна і розважлива. Прекрасно контролює свої емоції (великі очі, густі брови). Переконливо показує емоції, необхідні в даний момент

4. Низькопосаджені брови змішаної форми (пряма з декількома заламами)

Залучена в процес. На емоційному рівні швидко включається в завдання і комунікації. На раціональному рівні (рівні розуму - ред.) їй необхідний час на більш точне розуміння ситуації (маленьке вухо на 90% розташоване в середній третині обличчя)

Слабкі якості (зони росту) Надії Савченко

1.1 Зсув центральної третини обличчя (кінчика носа) вправо.

Управління та маніпулювання стосунками, прораховування результату в комунікаціях

1.2 Зсув нижньої третини носа

Надмірний контроль власних дій. Прорахунок результатів. Невміння розслабитися

2. Явні зморшки у міжбрів'ї

Поглиблюється в аналітику, хоча за типом мислення вона ближче до синтетичного, узагальнюючого, цілісного типу мислення. Необхідність концентруватися, займатися не властивою діяльністю формує подібний рельєф шкіри

3. Вухо невеликого розміру з короткою мочкою

Майже повністю розташоване в центральній третині обличчя.  Завиток вуха торкається кінчика брови. 

Інформацію сприймає порційно. Потрібен час для її структурування. З боку це може сприйматися, як "загальмованість". Не досить добре розрізняє відтінки мовлення - тембр, темп, дихання, силу. Більше концентрується на змісті сказаного

4. Великі, широко посаджені очі

Подвійні повіки. Брови рідішають на кінчиках

Емоційність і Вразливість. Схильність до створення віртуальних образів. Врівноважується пласкою структурою обличчя. Здатна працювати як в команді, так і без неї. Любить новизну, в тривалих проектах втрачає інтерес і енергію.

Широка посадка очей проявляє в ній людину, яка допускає будь-який розвиток подій. Здатна стійко (холоднокровно) переживати свій і чужий біль.