Притула: Я за українське, але квотування - це неправильний шлях

Відомий український телеведучий та волонтер Сергій Притула прокоментував питання квотування українського радіоефіру
Depo.Життя
5 квітня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
Притула: Я за українське, але квотування - це неправильний шлях
Притула: Я за українське, але квотування - це неправильний шлях

На думку Притули, ті, кому квоти не допоможуть, борються за квоти для тих, кому вони не потрібні, повідомляє depo.ua.

Свою позицію ведучий оприлюднив у Фейсбуці.

Притула наголосив, що він виступає за українське і хоче, щоб українського продукту було більше у ефірі.

"Насамперед хочу одразу озвучити свою чітку позицію: Я ЗА ТЕ, ЩОБ В ЕФІРІ УКРАЇНСЬКИХ РАДІОСТАНЦІЙ ТА ТЕЛЕКАНАЛІВ БУЛО БАГАТО УКРАЇНСЬКОГО І, ЗОКРЕМА, УКРАЇНОМОВНОГО ПРОДУКТУ! Тобто чи я за наявність продукту? Так! Чи я вважаю, що те квотування, яке зараз було подане нашими мистецькими колами – це шлях до забезпечення цього бажання? Ні!", - пише він.

На думку ведучого, тим артистам, які виступили за квотування, воно насправді не потрібне.

"Дивлюсь список тих, хто за квоти: Брати Капранови, сестри Тельнюк, Олег Скрипка, Тарас Компаніченко, Сашко Лірник, Оксана Стебельська, Антін Мухарський, Іван Леньо, Володимир Шерстюк… І знаєте що? Їм ці квоти не потрібні!!!!! У Скрипки кліпи і пісні крутяться стабільно, а ще й спонсор всеукраїнського туру «Русское радио» (і не виригав, правда?)", - зазначив Притула.

Також волонтер згадав і про топових артистів, які не підтримали ініціативу міністра культури В. Кириленко.

"А як же ті, хто проти?! Будь-ласка: Вакарчук, Руслана, Дмитро Шуров, Alloise, Тіна Кароль, Світлана Лобода, Ірина Білик, Віталій Козловський, гурт Lama, Наталія Могилевська, гурт The Hardkiss, Злата Огневич, Олексій Потапенко (Потап), Ольга Полякова і т.всеукраїнськогод. і т.п.

Ви, однозначно, знайдете у цьому списку тих, хто вам не подобається. Хтось знайде «пацюків», які і у нас і у русскіх, хтось тих, хто не їздив у АТО, хтось ще щось… Ок, ви накидаєте лайна на Іру Білик за фотку з Криму і на Могилу (просто за компанію за фрази 10-річної давності). Викреслюю.

Добре, ви скажете, що Вакарчук – Бог, і йому все це до дупи і він вище цієї «мишиної возні». Але… Руслана, Шуров, Тіна, Хардкіс і т.д. – чому вони проти квот?!!!", - розмірковує він.

Розв'язання проблеми Притула вбачає лише у діалозі усіх сторін та не розуміє, чому дискусія щодо мовного питання розпочалася не до створення законопроекту, а після.

"Зараз, наскільки мені відомо, дискусія зрушила з мертвої точки і сторони протистояння шукають порозуміння: йде розмова про різні відсотки для радіостанцій різного формату, про те, як зробити так, щоб до ефіру були допущені молоді гурти, а не +1 трек у ефірі Вакарчука. Але чому це відбувається зараз, а не перед тим, як на світ з*явився закон №3822?", - пише він.

Квоти? Що ти?!Я довший час залишався осторонь обговорення такої теми, як «квоти на українську музику в ефірі радіо та т...

Опубліковано Сергієм Притулою - офіційною сторінкою 4 квітня 2016 р.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя