Прикордонники розказали, як українці намагаються "купити" легкий перетин кордону

Протягом минулого тижня прикордонники задокументували 20 випадків, коли громадяни пропонували неправомірну вигоду
Depo.Життя
21 березня 2016 08:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр Держприкордонслужби.

"Кількість відмов прикордонників від неправомірної вигоди у порівнянні з минулими роками постійно зростає", - переконують у відомстві.

Наприклад, на ділянці відповідальності Західного регіонального управління прикордонники Мостиського, Львівського та Чопського загонів у 6 випадках зафіксували спроби дачі неправомірної вигоди громадянами України, Польщі, Угорщини та Чехії.

Кошти, як 150 гривень, так і 1000 чеських крон, порушники пропонували за безперешкодний перетин кордону, непритягнення до адміністративної відповідальності через перевищення термінів перебування на території України.

П'ять випадків порушення чинного законодавства зафіксували прикордонники Східного регіонального управління. Так, неправомірну вигоду громадяни України пропонували у контрольних пунктах в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" та "Мар'їнка" та в пунктах пропуску "Просяне", "Мілове" та "Тополі".

Розмір запропонованих коштів сягав 2500 гривень, за які українці планували сприяння їм у незаконному переміщені товарів та пропуск без належних документів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя