Прикордонники обіцяють миттєво оформлювати паломників-хасидів у Києві

Напередодні іудейського Нового року Держприкордонслужба застосовує комплекс заходів для їх швидкого і комфортного оформлення
Depo.Життя
12 вересня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДПСУ, передає depo.ua.

"Стосовно організованих груп паломників, що прибувають повітряним транспортом, відпрацьований механізм отримання попередньої інформації. Це дозволяє прикордонникам отримувати дані про пасажирів ще до прибуття літака в аеропорт призначення. Завдяки цьому час на здійснення прикордонних формальностей на одного пасажира складе від 10 до 20 секунд", - йдеться в повідомленні.

Крім того, планується проведення прикордонного та інших видів контролю на окремих смугах руху і терміналах, повідомляють у прес-службі ДПСУ.

"Зараз особовий склад продовжує готуватися до масового пропуску через кордон паломників. Керівництво окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" спільно з Головним експертно-криміналістичним центром прикордонного відомства організували допідготовку інспекторського складу, який притягнуть до паспортного контролю паломників. Особлива увага приділялася особливостям документів громадян Ізраїлю та виявлення серед них підроблених.

За прогнозами Держприкорднслужби України, у цьому році на святкування іудейського Нового року в Умані очікується прибуття близько 30 тисяч паломників із понад 20 країн світу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя