Прибуток Samsung впав на 30% через фіаско Note 7

Операційний прибуток корейської компанії Samsung впав на 30% на фоні скандалу і відкликання смартфонів Galaxy Note 7
Depo.Життя
27 жовтня 2016 08:30
ФОТО: depo.ua

У третьому кварталі операційний прибуток компанії склав 5,2 трлн південнокорейських вон (4,6 млрд доларів). У той же період минулого року прибуток компанії становив 7,3 трлн вон, передає Depo.ua з посиланням на ВВС.

Це найнижчий рівень операційного прибутку компанії за останні два роки.

Слабкі результати компанії пов'язані зі скандалом довкола смартфону Galaxy Note 7. Він надійшов у продаж в серпні цього року. Компанія намагалася випустити його швидше, щоб отримати конкурентну перевагу над Apple, яка повинна була представити новий iPhone 7 лише восени.

Незабаром покупці почали скаржитися, що смартфони загоряються і вибухають під час зарядки. У США та інших країнах заборонили використовувати смартфони в літаках.

Потім влада США рекомендувала своїм громадянам не використовувати ці смартфони. В результаті компанія відкликала цілу партію смартфонів і випустила поліпшену модель.

Незабаром після цього стало відомо про займання смартфона вже "безпечної" моделі.

Компанія була змушена попросити своїх клієнтів вимкнути пристрій, не використовувати його і не намагатися виправити проблеми самостійно. На початку жовтня компанія призупинила виробництво Galaxy Note 7.

Через скандал компанія подешевшала на біржі на кілька десятків мільярдів доларів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя