ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

PRESSZVANIE відкрив результати голосування

17 червня відбулася 12-а церемонія нагородження конкурсу PRESSZVANIE, на якій були озвучені результати відкритого голосування

Depo.Життя
20 червня 2017 12:39
ФОТО: depo.ua

За підсумками голосування перші місця зайняли:

Олександр Пасховер, номінація "Економічна політика: фінанси, інвестиції" і номінація "Кращий Фічер";

Оксана Пирожок, номінація "Агропромисловий комплекс";

Андрій Пiсаревський, номінація "Гірничо-металургійний комплекс";

Марія Бровінська, номінація "Споживчі ринки";

Наталія Шевченко, номінація "Промислове виробництво";

Ніна Глущенко, номінація "Телекомунікації та IT";

Денис Кацило та Ольга Бистрицька, переможці в номінації "Транспорт";

Ігор Маскалевич, номінація "Енергетика";

Марія Ксьондзик, номінація "Відкриття року";

Дарiна Дергунова, номінація "Кращий репортаж";

Дмитро Кузьмін, номінація "Кращий редактор";

Компанія "МЕТРО Кеш енд Кері Україна", номінація "pressЗНАНИЕ".

Оцінки Журі по кожному номінанту відкриті для перегляду на сайті конкурсу.

"Конкурс PRESSZVANIE завжди відрізнявся прозорістю і надавав можливість проголосувати відкрито журналістам і представникам бізнесу. Навіть найгостріші критики не можуть заперечувати факту, що інтернет-голосування - це кращий з існуючих способів визначити кращих і виключити вплив спонсорів. Наглядова рада і далі буде робити все від нього залежне, щоб зберегти цю унікальну особливість конкурсу ", - зазначив Валентин Королько, голова Наглядової Ради конкурсу PRESSZVANIE, доктор філософських наук, завідувач кафедри теорії і методики зв'язків із громадськістю "Києво-Могилянської академії".

Згідно з методологією конкурсу, представники Журі голосували по 10-ти бальною шкалою не менше ніж за 2/3 номінантів в окремо взятій номінації з забороною голосувати за себе і "своїх" в межах одного видання.

"Голосування проходило в реальному часі, в строго відведений період: для кожної номінації відведена окрема інтернет-сторінка, що представляє собою таблицю номінантів. Представнику Журі необхідно було зайти в особистий кабінет і поставити оцінку учаснику.

Переможцями стали журналісти, що отримало найбільшу кількість балів. Загальна кількість балів по кожному номінанту визначається як наведене середнє арифметичне з забороною. Це означає підсумовування всіх балів, які поставили номінанту члени Журі, і ділення одержаної суми на кількість членів Журі, хто проголосував за конкретного номінанта", - прокоментував Андрiй Буркеня, керівник конкурсу PRESSZVANIE.

Більш детально ознайомитися з системою оцінки і підрахунку голосів можна за посиланням.

Імена всіх призерів доступні на сайті конкурсу в розділі "Результати".

За новинами слідкуйте на сайті конкурсу і на сторінці в Facebook.

Довідка:

Конкурс PRESSZVANIE діє в Україні з 2004 року і є показником лідерства та професіоналізму в журналістиці. Щорічно премія нагороджує кращих ділових і суспільно-політичних журналістів України. Особливістю премії є відкрите і прозоре голосування.

Станом на 2017 рік Наглядова Рада конкурсу складається з 13 представників ЗМІ та бізнесу, в тому числі Севгіль Мусаєва "Українська Правда", Володимир Мостовий "Дзеркало Тижня. Україна", Наталія Лігачова "Детектор медіа", Андрій Юхименко "Новий Час. Бізнес", Євген Федченко "Могилянська школи журналістики".

Компанії-партнери конкурсу: Смарт-Холдинг, Интерпайп, DuPont Pioneer, Метинвест, PepsiCo, Альфа-Банк, E-data, ДТЭК, Астерс, Хортица, Lamoda, Huawei, Концерн Галнафтогаз.

Інформаційні партнери: газета "Бизнес", Новое Время, программа Перша Шпальта, MMR, ЛІГА.net, "Деловая столица", Власть Денег, "Украинские новости", РБК-Украина, Depo.ua.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя