Правозахисниця: Ми не знаємо, де тримають Сенцова

Місцезнаходження українського режисера Олега Сенцова, незаконно ув'язненого в Росії, досі невідоме
Depo.Життя
17 березня 2016 11:06
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила член громадської спостережної комісії Росії у Челябінську Тетяна Щур.

"Ми не знаємо, де він (Сенцов, - ред.) знаходиться. Коли його вивезли з Челябінська, ми витребували у адміністрації ізолятора довідку, вони нам дали довідку, що його вивезли. Коли ми запитали куди, вони відмовилися відповісти", - сказала Щур.

При цьому правозахисниця зазначила, що в приватному діалозі їй сказали, що не знають, куди саме етапували Сенцова, однак навіть якби й знали, то не сказали б.

"Є припущення, що його по Транссибірській магістралі відправляють. Начебто в Новосибірську його ще не було. Ось домовилися з нашими колегами-правозахисниками, що будемо відстежувати політв'язнів, і Олега Сенцова, в тих місцях, де він може бути", - резюмувала Щур.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Олега Сенцова етапували з колонії в Челябінську вночі 7 березня.

Довідка: Сенцов був засуджений Північно-Кавказьким військовим окружним судом до 20 років позбавлення волі 25 серпня 2015 року. Йому були пред'явлені звинувачення в підготовці підриву пам'ятника Леніна в Сімферополі, а також у підпалі офісів "Російської громади Криму" і "Єдиної Росії".

Читайте також: Сенцов написав листа із СІЗО: У мене все в порядку, живий-здоровий