Пранкери виклали запис розмови Фейгіна з Цеголком

На каналі Youtube пранкера "Вована" з'явилося відео із записом розмови пранкерів з адвокатом Надії Савченко Марком Фейгіним і прес-секретарем Порошенка Святославом Цеголком
Depo.Життя
10 березня 2016 20:30
ФОТО: depo.ua

"Дзвінок адвокату Надії Савченко Марку Фейгину від представника адміністрації президента України з проханням донести до Надії лист нібито від Порошенка. Потім розмова з прес-секретарем Порошенка Святославом Цеголком", - йдеться в описі до відео, передає depo.ua.

Нагадаємо, що Фейгін оприлюднив заяву Савченко про припинення сухого голодування. Рішення перейти на воду і дитячі суміші Савченко прийняла після того, як отримала лист від нібито Порошенка, який пообіцяв зробити все можливе, щоб обміняти полонянку.

У зверненні до українців Савченко написала, що припиняє сухе голодування заради всіх, хто хвилюється за неї.

Крім того, Фейгін опублікував текст нібито самого листа Порошенко до Савченко з проханням про припинення голодування і пропозицією посади в новому складі українського уряду. У Twitter Фейгіна також з'явився коментар, що мова йде про посаду "силового" міністра, і така пропозиція допоможе звільненню Савченко.

Однак у Порошенка заявили, що він не писав жодних листів Савченко. Згодом російський пранкер Лексус зізнався, що це його "робота".Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя