Пожежі в Чорнобилі: Загасили одне лісництво, тліють – ще три

Сьогодні станом на 7:00 у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділи ДСНС надають допомогу ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського та Дитятківського лісництв, а напередодні гасили ще й Денисовицьке

Пожежі в Чорнобилі: Загасили одне лісниц…
Фото: dsns.gov.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ДСНС.

Основні зусилля спрямовані на локалізацію двох осередків (с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках пройдених вогнем.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково чотири шляхопрокладачі Збройних сил України. Інженерною технікою створено 1 010 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 1 133 осіб та 262 одиниці техніки, з них від ДСНС – 1 037 та 225 відповідно. Авіацією ДСНС 27 квітня здійснено 30 скидів (60 т води).

Нагадаємо, 26 квітня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у Чорнобильській зоні відчуження ліквідовано всі осередки лісових пожеж, триває робота рятувальників на тліючих торфовищах.

Проте 27 квітня у ДСНС повідомили, що гасять пожежі на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв.

26 квітня президент Володимир Зеленський облетів на гелікоптері ділянку, яка постраждала внаслідок пожежі у Зоні відчуження ЧАЕС, та заявив, що вогнем знищено понад 11 тисяч гектарів лісу.

Також повідомлялося, що Державне агентство з управління зоною відчуження (ДАЗВ) розробить детальний план розвитку території Чорнобильської зони відчуження.

Як відомо, 4 квітня у Чорнобильській зоні відчуження почалась велика лісова пожежа.

16 квітня рятувальники звітували, що у Чорнобильській зоні більше немає відкритого вогню.

19 квітня стало відомо, що у Чорнобильській зоні намагаються загасити 4 лісові пожежі.

20 квітня до ліквідації пожежі у Чорнобильській зоні було залучено інженерні війська ЗС України.

21, 22 і 23 квітня в Чорнобилі гасили три осередки і торф'яник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"