Пожежа танкерів біля Керчі: Назвали причину трагедії

Основною причиною загоряння двох танкерів у Керченській протоці в Чорному морі стало порушення правил безпеки при перевантаженні

Про це розповів старший слідчий Краснодарського слідчого відділу на транспорті Південного слідчого управління на транспорті СК Росії Вазген Кіносьян, передає Depo.ua з посиланням на РЕН ТВ.

Займання суден, які йшли під прапором Танзанії, імовірно, сталося після вибуху на одному з них. На кораблях перебувала 31 людина - громадяни Туреччини та Індії.

Нагадаємо, 21 січня у районі Керченської протоки загорілися два судна під прапором Танзанії. Відомо як мінімум про 11 загиблих. Повідомлялося, що на борту судна "Канді" перебували 17 осіб, з них дев'ять - громадяни Туреччини, вісім - громадяни Індії. На борту судна "Маестро" перебували 14 осіб, у тому числі сім громадян Туреччини і сім громадян Індії.

Згодом стало відомо, що на палаючих суднах біля Керченської протоки було більше людей, ніж вважалося - 32 людини.

Пізніше кількість загиблих під час пожежі на двох іноземних вантажних судах в Керченській протоці зросла до 14 людей.

Зрештою обидва іноземних вантажних танкери, які спалахнули в Керченській протоці, пішли на дно.

У МінТОТ заявили, судна VENICE та MAESTRO, що загорілися біля Керченської протоки, задіяні до незаконних поставок газу в Сирію, починаючи з 2016 року.

За інформацією Reuters, танкери "Маестро" і "Канді" перебували в списку санкцій США, і тому їх не пустили в російський порт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #пожежа