Поярков: Яценюк - це "щур Майдану". Ця с...ка очолила систему корупції "ригів"

Український художник, активіст "Автомайдану" Сергій Поярков порівняв прем'єр міністра України Арсенія Яценюка з Путіним
Depo.Життя
23 лютого 2016 14:29
ФОТО: depo.ua

За словами художника, Яценюк завдає шкоди Україні не менше, ніж агресія президента Росії, написав він у блозі на сайті "Обозреватель", передає depo.ua.

Український художник, активіст "Автомайдану" Сергій Поярков заявив, що на Майдані, крім мужності загиблих і тих, що вижили, "виявилася група гнідних і противних щурів", про яких треба говорити, щоб не зрадити пам'ять Небесної сотні.

"Досить велика кількість тих, хто стрибали по сцені з криками "Слава Україні!, прийшли туди для того, щоб продати Януковичу і компанії можливість втекти з країни, здати Крим і сісти на схеми розграбування Батьківщини", - написав Поярков.

Він зазначив, що поки Майдан бився, ці люди їздили до екс-президента Віктора Януковича, щоб домовитися про особисті преференції.

"Про посади, про місця і можливості присмоктатися до системи розграбування країни. У сухому залишку я бачу, що зараз саме "щури Майдану" стали нашою основною проблемою, не меншою, ніж агресія Путіна", - заявив художник.

Поярков додав, що серед "щурів Майдану" він насамперед назвав би прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

"Ця с... ка - вже вибачте мою ветеринарну термінологію, (ну не схожий він на кобеля, блін!) - очолила систему корупції, що залишилася у спадок від "ригів", - заявив активіст.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя