UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Повний місяць 19 лютого: Що не можна робити

19 лютого відбудеться Повня, яка має потужний вплив на людство 

Повний місяць 19 лютого: Що не можна роб…

Depo.ua розкаже про особливості цього явища.

Повний місяць 19 лютого: Коли відбудеться

Повний місяць відбудеться 19 лютого, в 15 місячний день, о 17:54 за київським часом. Місяць буде перебувати в знаку Лева, так що нас чекає сильна, потужна і неконтрольована енергія. Відомо, що Місяць у Леві дає мужність, незалежність, амбіції, успіх, фізичну силу і суспільне визнання, передає сайт "Подробности".

Зодіакальний Лев - це джерело королівської влади, яке наділяє напором, агресією, цілеспрямованістю, щедрістю і силою духу. Однак успіх, впевненість в собі і впертість Льва породжують заздрість, злість, конкуренцію. Астрологи радять уникати цих почуттів, працювати з внутрішніми проблемами і не дозволяти негативу затьмарити розум.

Друга особливість майбутнього повного місяця - аспект Місяця з Ураном. Астрологи повідомляють, що сам по собі тригон Місяця і Урана - це незвичайне і непередбачувана поєднання. Воно може змусить нас переосмислити своє життя, звільнитися від обмежень, почати новий шлях в невідомому напрямку. Проте особливими негативними рисами цей аспект не має. Він швидше привнесе в життя приємні хвилювання, прискорить процес змін.

Поний місяць 19 лютого: Що не можна робити

Постарайтеся довіритися інтуїції і піти на поклик своїх бажань. Для цього вам буде потрібно рішучість, а також обережність в дрібницях. Найвдалішим це Повний місяць стане для тих, хто зможе розібратися в своїх бажаннях і придушити негатив під провокаційним впливом Повного Місяця і Урана.

Це буде відмінний день, щоб почати нові проекти. Незважаючи на те, що бойовий настрій і жага змін незабаром зникнуть, ви зможете зрушити з мертвої точки і почати шлях до головної мети. Слід пам'ятати, що реалізовувати необхідно ті плани, які були намічені ще до повного місяця, інакше можна стати заручником зовнішніх обставин.

Повний місяць у знаку Лева посилить чуттєвість, романтичність, творчу уяву. Це буде вдалий день для нових знайомств, пошуків любові і способів самовираження.

Повний місяць 19 лютого принесе захоплюючу енергію, яка змусить нас відчути себе більш впевненими, успішними і вільними. Багато проблем, які лякають і збивають з пантелику, в цей день можна буде осмислити і подолати. Це відновить віру в себе і допоможе змінити життя на краще.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook