Повалій живе в Україні та сумує через заборону на її творчість

Про стан справ в української співачки Таїсії Повалій, яка під час Майдану втекла на Росію, розповів її чоловік-ювіляр Ігор Ліхута
Depo.Життя
11 квітня 2016 15:02
ФОТО: depo.ua

За словами продюсера та чоловіка Таїсії Повалій, попри чутки, що співачка живе на Росії, вони наразі оселилися у будинку під Києвом і знімають кліпи в столиці України, повідомляє depo.ua з посиланням на kp.ua.

"Мені 55 років, а це не 25 і навіть не 35, чому радіти? Дорослішаємо! Зберемося з сім'єю в нашому заміському будинку (під Києвом): ми з Таїсією, улюблена теща, син з невісткою Треба роботою займатися, а на дні народження час ще буде", - розповів Ліхута.

Продюсер повідомив про заборону на творчість його дружини.

"Концерти і робота у Таї зараз є. На жаль, не на території України, де ми практично отримали заборону на професію. Певних артистів вибрали як мішень і методично цькують", - жаліється Ліхута.

Ліхута обурюється тим, що люди впевнені, що Повалій живе на Росії.

"Багато нечесної інформації вилито на нашу сім'ю, починаючи з того, що ми поїхали і живемо в іншій країні. Люди зустрічають мене в супермаркетах, на ринку і запитують здивовано: "Ви повернулися?" А ми й не їхали нікуди! Живемо з мамою і дітьми в нашому будинку", - каже він.

А ось гастролі за кордоном (мається на увазі Росія, - ред.) є єдиним джерелом заробітку для співачки, адже український ринок для неї закритий.

"А за кордон нам доводиться виїжджати по роботі - це правда. Як інакше, якщо на території України нам працювати не дають, звинувачуючи в тому, що ми працюємо десь ще! Артист повинен працювати скрізь, де є любляча публіка. Але є така категорія - "активісти". Люди в камуфляжах ходять на ефіри радіо та ТБ і кажуть: "Ми не рекомендуємо вам крутити пісні Таїсії Повалій - є така установка", - пожалівся він.

Також продюсер наголосив, що він та Повалій є патріотами України.

"Якщо є люди, які не поділяють ідеали і погляди сьогоднішньої влади, то це ще не говорить про те, що вони не патріоти і повинні бути викреслені з ефірів і зведені в ранг ворогів. Такого не було ніколи! Ми з Таїсією завжди патріотами були, є і будемо. Україна - наша єдина Батьківщина, яку ми любимо... Нам залишається тільки чекати і займатися роботою - писати пісні, знімати кліпи і сподіватися, що наша творчість люди оцінять по достоїнству", - сказав Ліхута.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя