Посольство Росії в Австралії випадково пропіарило фільм "Донбас"

Посольство Росії в Австралії, намагаючись завадити показу фільму Сергія Лозниці "Донбас", висловило протести з приводу демонстрації стрічки, назвавши її "антиросійською пропагандою"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт дипустанови.

"Будемо говорити як рядові глядачі, не ангажовані на політичні парадигми... Важко представить уявити, що твориться в душі людини (режисер фільму "Донбас" Сергій Лозниця - Ред.), який з таким смаком зображує жителів "Донецької і Луганської народних республік" у вигляді потворних, грубих, агресивних і розумово неповноцінних персонажів", - стверджується у коментарі посольства РФ

Окрім звинувачень на адресу режисера Сергія Лозниці, перепадає також і міністру культури України Євгену Нищуку за те, що він нібито назвав населення Донбасу "генетично неповноцінним".

Однак весь бруд, наклепи, брехня і перекручування, з яких складається зазначений коментар, викликали цілком протилежний ефект, ніж той що його очікувало російське посольство. Так, наприклад, пост із зазначеним коментарем до фільму, який посольство РФ розмістило у своєму Фейсбук-акаунті, набрав сотні коментарів, абсолютна більшість авторів яких засуджують російську агресію на сході України та окупацію Криму, або схвально відгукуються про фільм Лозниці, або дякують російській дипустанові за рекламу стрічки.

Наприклад, дуже багато коментарів, автори яких мали сумніви щодо того, чи вартий перегляду "Донбас", однак після ознайомлення з російським коментарем стрічки однозначно висловлюють бажання подивитися кіно.

18 жовтня на екрани кінотеатрів Сіднея, Мельбурна і Канберри вийшов фільм українського режисера Лозниці "Донбас".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна