"Порубаю бл*дів": Ольга Сумська зізналася, що її колишній кидався на її коханця з сокирою
Українська акторка Ольга Сумська розсекретила, чому пішла від першого чоловіка Євгена Паперного
- Головна
-
13 травня 2020 10:22

Під час гри "Правда або дія" знаменитість зізналася Олі Поляковій, що однією з причин було те, що колишній зловживав алкоголем, передає Depo.ua з посиланням на ТСН.
"Він не оцінив той божий дар, який був у його руках. Людина трохи зловживала. Фізіологія тут теж дуже важлива, але коли ти живеш в цьому середовищі і рахуєш тверезі дні – це дуже страшно і боляче. Багато жінок мене зрозуміють", – поділилася артистка.
Зауважимо, Ольга та Євген були у шлюбі майже п’ять років та виховували спільну доньку Антоніну. Втім, невдовзі Сумська зустріла у театрі Віталія Борисюка. У них почався бурхливий роман.
Ольга зізналася, що спершу її мучило відчуття провини. Зірка багато плакала, але коли зрозуміла, що їй добре із Віталієм, пішла від чоловіка. Також Сумська додала, що Борисюк несамовито боровся за неї та міг прийти до її оселі навіть посеред ночі.
"Ми з Євгеном у двокімнатній квартирі, Тоня була маленькою, а він дзвонить у двері о четвертій годині ранку. Женя відкриває, стоїть Борисюк і каже йому: "Значить так, йди з дороги". І тут Женя хапає сокиру і кричить: "Порубаю бл*дів". Це було пекло. Потім всі ці з'ясування стосунків в театрі... Пристрасті кипіли на 200 градусів", – розповіла Ольга.
За словами акторки, тієї ж ночі вона разом із донькою поїхали до Борисюка. Також Оля додала, що її колишній також довго не страждав та одразу закрутив новий роман.
Нагадаємо, Ольга Сумська показала, як виглядала в бікіні 30 років назад.
Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:01 Одеська мерія більше не використовуватиме російську мову в документах
- 14:53Український боксер Берінчик почав підготовку до бою з росіянином ФОТО
- 14:39 Генсек НАТО поговорить з Кулебою про Росію
- 14:34Нардепам порадили харчуватися "святим духом", поки їдальні у Раді не працюють Відео
- 14:28 Оприлюднено прізвище найкращого гравця 21-го туру УПЛ
- 14:27На Луганщині знову пожежі: Сухостій горить впритул до житла Відео
- 14:25У Дніпрі двох чоловіків підозрюють у розповсюджені порно із дітьми Відео
- 14:17Путін – убивця, а Україна зараз розплачується за політику "умиротворення агресора", – Порошенко
- 14:14Суд у Польщі не продовжив арешт екс-голові "Укравтодору" Новаку
- 14:10Опалювальний сезон у Запоріжжі подовжили на невизначений термін
- 13:58 У Петербурзі горить історична будівля (ФОТО, ВІДЕО)
- 13:53У Полтаві перекинувся човен: Загиблі були працівниками ОДА
- 13:52 Зеленський сподівається, що Україна досягне асоційованого членства у Європейському космічному агентстві
- 13:52На Луганщині за добу більше 40 нових випадків COVID-19
- 13:49 Українець Михайлюк покине НБА заради хорошого контракту в Євролізі
- 13:46Ситуація з COVID-19 в одній з громад Херсонщини викликала занепокоєння РНБО
- 13:40Тіна Кароль з декольте, Осадча у трендовій сукні, а Дорофеєва – у капелюшку: Модні образи шоу "Голос країни" ФОТО
- 13:35Тупицького знову не пустили в будівлю КСУ
- 13:31 За добу на Донеччині майже 330 хворих і 10 померлих з COVID-19