Порошенко дав Росії "єврокопняка"

Президент України Петро Порошенко своїм указом вилучив Росію зі списку європейських мовників у сфері телебачення і радіомовлення
Depo.Життя
13 вересня 2016 13:06
ФОТО: depo.ua

Відповідні зміни до закону про телебачення і радіомовлення щодо визначення передач європейського виробництва підписав президент Петро Порошенко, передає depo.ua з посиланням на сайт Верховної Ради.

Музичні твори українських авторів і виконавців мають становити не менш як 50% загального щотижневого обсягу мовлення в радіопрограмах.

"Ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07:00 і 23:00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами: передачі європейського виробництва, а також США і Канади повинні становити не менш як 70% загального тижневого обсягу мовлення. Також не менш як 50% загального тижневого обсягу мовлення - передачі українського виробництва",
– сказано в тексті закону.

Згідно з документом, передачею європейського виробництва вважається та, яка була створена однією або кількома юридичними особами-резидентами країн, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення.

Сюди також належать програми, виготовлені на замовлення юридичних осіб-резидентів країн, які ратифікували Європейську конвенцію. 

Якщо програма створена на замовлення або за участі юридичних осіб-резидентів держави-агресора, її не можна вважати продуктом європейського або українського виробництва.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя