Порошенко розповів, як їздив у Крим у розпал окупації

Президент України розповів, як 28 лютого 2014 року їздив у Крим, намагаючись змінити ситуацію
Depo.Життя
28 лютого 2016 15:11
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, відповідний пост Порошенко опублікував на "Фейсбуці".

"Пам'ятаю, як 28 лютого 2014 року я приїхав в український Крим з твердим наміром змінити ситуацію і з переконанням, що навіть одна людина здатна розвіяти туман кремлівської пропаганди. З тих пір мої наміри не змінилися. Крим - це Україна.
Усе робив й робитиму для деокупації півострова", - зазначив президент.

До повідомлення Порошенко додав відеозапис.

Пам'ятаю, як 28 лютого 2014 року я приїхав в український Крим з твердим наміром змінити ситуацію і з переконанням, що навіть одна людина здатна розвіяти туман кремлівської пропаганди.З тих пір мої наміри не змінилися.Крим - це Україна.Усе робив й робитиму для деокупації півострова.#CrimeaIsUkraine #КримЦеУкраїна

Опубліковано Петром Порошенком 28 лютого 2016 р.

"В день, коли мало відбутися псевдоголосування у Верховній Раді Криму, я прийняв рішення поїхати туди. Намітив провести переговори з депутатами Криму (...), запропонувати все, чого вони прагнули. Ми були готові проговорити всі деталі і забезпечити захист людей навіть в їхньому розумінні. Бо цілісність України понад усе", - заявив президент у ролику.

Розповів, що його намагалися заблокувати ще в аеропорту, потім попросили не їхати в парламент Криму і запропонували зустрітися у бані. Порошенко відмовився і таки поїхав у Верховну раду Криму.

"В час, коли там нібито відбувався референдум, Верховна Рада була наглухо закрита. Жодної людини там не було. Стояло очеплення російських військовослужбовців. Це був абсолютно чіткий акт анексії", - акцентував Порошенко.

Додав, що Раду очепив спеціально тренований російський спецназ.

"Поруч зі мною стояла людина, як потім виявилося, з ФСБ і по рації говорив, кому куди підійти", - додав президент.

Також зауважив, що пишається людьми, які підходили до нього і висловлювали свою підтримку. 

"У тій ситуації це було просто небезпечно", - сказав Порошенко.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя