Порошенко хоче, щоб на Донбасі працювала збройна місія ОБСЄ

Україна проводить активні переговори з міжнародними партнерами щодо розміщення на Донбасі збройної поліцейської місії ОБСЄ
Depo.Життя
2 квітня 2016 08:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив президент України Петро Порошенко на прес-конференції у Вашингтоні, передає Інтерфакс-Україна, пише depo.ua.

"Одним з найбільш вірогідних і прийнятних варіантів вирішення цієї проблеми є міжнародний компонент безпеки у вигляді поліцейської збройної місії ОБСЄ. Для цього нам, безумовно, потрібно рішення ОБСЄ, розширення мандата і ми зараз ефективно проводимо переговори з нашими партнерами для того, щоб забезпечити цей компонент безпеки", - заявив Порошенко.

Президент підкреслив, що Україна наполягає на повному виконанні Мінських домовленостей.

"Це тверда позиція України, що для імплементації Мінських угод в повному обсязі необхідно забезпечити компонент безпеки. Цей компонент безпеки включає те, що ми повинні забезпечити припинення вогню, ефективний режим моніторингу відведення озброєнь і забезпечити ефективний контроль над неконтрольованою ділянкою україно-російського кордону", - сказав Порошенко.

За його словами, для проведення виборів на Донбасі на базі українського законодавства потрібно повністю забезпечити безпеку в регіоні. Така поліцейська місія, впевнений президент, може забезпечити таку безпеку.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя