ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко дав уряду 10 днів на підготовку спрощеного ввезення ліків

Президент України Петро Порошенко доручив виконуючому обов'язки міністра охорони здоров'я Віктора Шафранському в десятиденний термін подати на розгляд уряду нормативні документи, які врегульовують питання імпорту ліків
Depo.Життя
18 червня 2016 15:23
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави повідомив під час нагородження учасників бою поблизу Семенівки Донецької області в червні 2014 року, передає depo.ua.

"Цього тижня я підписав закон, над яким і я, як президент, і волонтери, представники благодійних організацій, і наші чиновники, і наші депутати билися понад рік. Полягає цей закон в тому, що ми ліквідували корупційні бар'єри, коли для того, щоб завести якісні іноземні препарати, треба було давати хабарі величезні і чекати довгі місяці", - розповів Порошенко.

За словами Порошенка, спрощення імпорту ліків з Євросоюзу, США, Австралії, Канади та деякий інших країни дозволить знизити ціну препаратів на суму, яку раніше становила корупційна складова.

"Нарешті в українських лікарнях і в українських аптеках з'явиться конкуренція, коли українські виробники повинні знижувати ціни і при відповідному рівні якості зможуть постачати ліки на український ринок. Аптечки українського виробництва після підписання цього закону будуть мати можливість комплектуватися якісними, точніше, оптимальними за співвідношенням ціна - якість препаратами", - додав Порошенко.

Нагадаємо, що 16 червня президент нагадав, що вчора підписав закон, який дозволяє спростити процедуру реєстрації ліків, щоб препарати, вироблені в США, Євросоюзі, Японії, Канаді, Австралії не потребували додаткових документів для постачання на український ринок.

Більше новин читайте на Depo.Життя