Популярна українська співачка позбулася продюсера і сценічного імені

Співачка Еріка вирішила припинити свою співпрацю з продюсером Сергієм Кузіним
Depo.Життя
5 квітня 2016 21:50
ФОТО: depo.ua
Популярна українська співачка позбулася продюсера і сценічного імені
Популярна українська співачка позбулася продюсера і сценічного імені

Цю інформацію підтвердив і Кузін, зазначивши, що не працює з Ерікою з листопада 2015 року, передає depo.ua з посиланням на "Експрес.ua".

"Після п'яти років наш контракт закінчився і тепер вона – самостійна творча одиниця. Вирішили контракт не продовжувати. Тільки не шукайте в цій історії нових Козловских і Кондратюків, ми розійшлися по-людськи. Зустрічаємося, розмовляємо. Позавчора їздили до хлопців в армію. Але далі вона сама"- розповів Кузін.

Тепер Еріка виступатиме під новим псевдонімом MamaRika. Про це стало відомо з титрів ситкому "Одного разу в Одесі", співачка там грала одну з ролей. Як виявилося, ні пісні, ні псевдонім не можуть використовуватися співачкою, якщо вона припиняє співпрацю з продюсером Кузіним.

"Що стосується псевдоніму – рішення про неможливість подальшого його використання прийнято за взаємною згодою. Використання псевдоніма передбачає подальші взаємини як продюсера і співачки в рамках контракту. До того ж, бренд Еріка їй не належав, як і репертуар. Вона буде працювати тільки зі своїми новими піснями і не використовуватиме ту музику, яка зробила її Ерікою. Крім того, бренд Еріка їй не належав ще до того, як ми почали разом працювати", -- зазначив Кузін.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя