"Помітили брудну боротьбу": KAZKA вперше прокоментували провальний виступ на Нацвідборі

Український гурт KAZKA, який не дивлячись на слабкий виступ у Нацвідборі на "Євробачення-2019" пройшли до фіналу, подякували прихильникам 

"Помітили брудну боротьбу": KAZKA вперше…

Після паузи, що затягнулася, колектив вирішив виправдатися за слабкий виступ та подякувати шанувальникам за підтримку, передає Depo.ua.

На своїй сторінці у Інстаграм гурт написав:

"Ми хочемо подякувати ВАМ!

Нашій прекрасній команді! Всім, хто брав участь в роботі над номером. Ви справжні професіонали, працювати із вами - одне задоволення!
Членам журі за підтримку та об'єктивність! За всі приємні слова та конструктивну критику.
Звісно, нашим відданим слухачам – нашим вірним друзям. Без вас це все було б марним. Обожнюємо! Ви - найкращі!

Претендувати на те, щоб виступати від імені всієї країни — це велика відповідальність! Ми не боїмось визнавати свої слабкості. Нам є над чим працювати та куди вдосконалюватись. Ми розуміємо, що суспільство (як фанати, так і ті, хто не зичать нам успіху) будуть кожну нашу помилку розглядати під мікроскопом. Це нормально, адже здорова критика дає поштовх ставати кращим! На жаль, ми також помітили спроби задіяти брудні методи боротьби в Нацвідборі 2019 року. Але головне — це підтримка наших слухачів, яку ми відчуваємо кожен день!
Ми віримо в себе, в свою команду, в свого глядача і в ту музику, яку граємо.
Дякуємо вам за вашу підтримку!!".

Ми хочемо подякувати ВАМ! Нашій прекрасній команді! Всім, хто брав участь в роботі над номером. Ви справжні професіонали, працювати із вами - одне задоволення! Членам журі за підтримку та об'єктивність! За всі приємні слова та конструктивну критику. Звісно, нашим відданим слухачам – нашим вірним друзям. Без вас це все було б марним. Обожнюємо! Ви - найкращі! Претендувати на те, щоб виступати від імені всієї країни — це велика відповідальність! Ми не боїмось визнавати свої слабкості. Нам є над чим працювати та куди вдосконалюватись. Ми розуміємо, що суспільство (як фанати, так і ті, хто не зичать нам успіху) будуть кожну нашу помилку розглядати під мікроскопом. Це нормально, адже здорова критика дає поштовх ставати кращим! На жаль, ми також помітили спроби задіяти брудні методи боротьби в Нацвідборі 2019 року. Але головне — це підтримка наших слухачів, яку ми відчуваємо кожен день! Ми віримо в себе, в свою команду, в свого глядача і в ту музику, яку граємо. Дякуємо вам за вашу підтримку!! ❤️❤️❤️ Photos by @d1ff ⚡️

Публикация от KAZKA (@kazka.band)

Нагадаємо, гурт KAZKA змушують відмовитися від участі в фіналі Нацвідбору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook