Померла найстаріша мешканка Землі

У Нью-Йорку померла найстаріша мешканка Землі Сюзанна Мушатт Джонс (Susannah Mushatt Jones)
Depo.Життя
13 травня 2016 11:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Associated Press. Їй було 116 років.

Як розповів Роберт Янг (Robert Young), старший консультант організації Gerontology Research Group, яка спеціалізується на людях старше 110 років, Джонс померла в ніч на четвер, 12 травня, в будинку для літніх людей в районі Бруклін, де прожила близько 30 років. Останні 10 днів вона хворіла.

Джонс була визнана найстарішою мешканкою планети 17 червня 2015 року, коли у віці 116 років померла інша американка Джераліен Теллі.
Як повідомив Янг, тепер найстаршою жителькою Землі неофіційно вважається 116-річна Емма Морано (Emma Morano) з італійської комуни Вербания.

Сюзанна Мушатт Джонс народилася в багатодітній родині в Алабамі. Крім неї, батьки виховували ще 11 дітей. До переїзду в Нью-Йорк вона працювала на бавовняній плантації свого батька. У Нью-Йорку жінка працювала нянею і поступово перевезла в місто всю свою сім'ю. У 1928 році Джонс вийшла заміж за Генрі Джонса, однак незабаром вони розлучилися. У Сюзанни не було дітей, про неї піклувалися племінники і племінниці.

У 2014-му її племінниця Лавіла Мушатт Уотсон (Lavilla Mushatt Watson) опублікувала біографічну книгу «Сюзанна - наша неймовірна 114-річна тітка». 

Померла найстаріша мешканка Землі - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя