Поляки збирають гроші для сім'ї застреленої українки

Власник похоронного бюро погодився безкоштовно перевезти на батьківщину тіло холоднокровно вбитої у Ґожуві-Велькопольському 26-річної дівчини

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Польське радіо".

На польському порталі zrzutka.pl збирають кошти для родини вбитої 11 вересня у Ґожуві-Вєлькопольському на заході Польщі 26-річної українки. Станом на ранок понеділка зібрано майже 12 тис. злотих (2,8 тис. євро).

За словами організатора збору коштів, директор похоронного бюро "Funeralia" погодився перевезти тіло українки на батьківщину безкоштовно.

"Решта зібраних грошей буде призначена на покриття коштів, пов'язаних із похованням, зокрема на купівлю пам'ятника та інше. 11 вересня у місце, де Христина важко працювала, була цінною працівницею і колегою, яку любили, зайшов вбивця і пострілом у голову позбавив її життя. Це страшна трагедія, молоде життя і родина у безмежній жалобі", - написав ініціатор акції, що триватиме до 18 вересня.

Він додав, що дівчина була змушена приїхати до Польщі на заробітки через скрутне матеріальне становище в Україні.

Нагадаємо, що у місті Гожув Великопольський на заході Польщі у середу, 11 вересня, вдень у громадській пральні місцевий житель застрелив з пістолета працівницю цього закладу, 26-річну громадянку України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook