Полторак підписав наказ про підвищення зарплат військовим

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про особливості виплати грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ у 2016 році

Про це повідомила начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони Оксана Гаврилюк на брифінгу в Києві, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Міністр оборони підписав наказ про особливості виплати грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ у 2016 році. Цей наказ підготовлений відповідно до доручення президента України щодо суттєвого підвищення рівня грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ, відновлення престижу та привабливості військової служби", - сказала вона.

"На виконання цього завдання при формуванні держбюджету на 2016 рік керівництвом Міноборони проведено велику роботу на рівні уряду, Адміністрації президента, Бюджетного комітету та Комітету Верховної Ради з питань оборони та національної безпеки", - додала Гаврилюк.

За словами речниці Міноборони, грошовим забезпеченням та іншими належними виплатами в першу чергу будуть забезпечуватись військовослужбовці–учасники АТО на Донбасі.

Згідно з наказом Полторака, для забезпечення якісного виконання своїх обов’язків, дотримання порядку і правил несення служби, встановлених військовими статутами та іншим законодавством України, недопущення вживання алкоголю, командирам, начальникам та керівникам надається право встановлювати підлеглим військовим премію за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків, встановлювати її у зменшеному розмірі або не встановлювати у разі вчинення військовослужбовцями правопорушень.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя