Польський Люблін заполонили українські ІТ-фахівці

У Люблінському воєводстві протягом двох останніх років кількість дозволів на працю в ІТ-галузі для українців зросла майже в п'ять разів
Depo.Життя
18 квітня 2016 19:31
ФОТО: depo.ua

Місто Люблін – столиця воєводства, що межує з Україною – активно залучає українських програмістів для розвитку галузі ІТ, передає depo.ua з посиланням на Експрес.ua.

Експерти вважають, що в майбутньому цей процес буде поглиблюватися. У Любліні нарахували 750 фірм цієї галузі, у якій працюють майже 5 000 осіб. Проте підприємства потребують нових працівників. Більшість фірм не звертаються до управлінь праці, а самостійно шукають фахівців, зокрема, через свої інтернет-сторінки і часто знаходять кандидатів серед випускників університетів.

"Ми потребуємо висококваліфікованих працівників зі Сходу", – наголошує мер Любліна Кшиштоф Жук, додаючи, що у Львові готують дуже добрих фахівців у секторі інформаційно-комунікаційної технології (ІТ).

Додамо, що минулоріч у Любліні почав діяти Львівський ІТ Кластер – спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя