Польські байкери допоможуть грошима українцям, які хочуть на зустріч з Папою

200 мотоциклів виїхали з містечка Новий Сонч (Малопольське воєводство) до Львова, аби матеріально підтримати молодь з України, яка хоче приїхати у липні до Кракова на Всесвітні Дні Молоді
Depo.Життя
23 травня 2016 11:03
ФОТО: depo.ua

Кінцева точка польських паломників на мотоциклах – польська парафія в селі Рудки неподалік Львова. Саме туди вони передадуть зібрані кошти для поїздки українців до Кракова на зустріч з Папою Франциском, передає depo.ua з посиланням на Експрес.ua.

"Ми сподіваємось, що цих грошей вистачить для того, щоб паломники (орієнтовно йдеться про два автобуси) змогли приїхати та зустрітись з Папою Римським. Зараз в Україні матеріальні труднощі і тому для багатьох молодих людей це чи не єдина можливість у житті відвідати Світові Дні Молоді", – розповідає Томаш Токаж, який є співорганізатором благодійного заходу.

Окрім цього, як він додав, це буде правильним жестом допомоги сусідній нації напередодні такої визначної події в житті католицької громади.

Мотоцикліст Піотр, який бере участь у поїздці, розповідає, що для нього особисто це буде не лише захоплююча пригода, але й унікальний духовний досвід.

"Під час такого паломництва в мене не лише будуть нові враження. Всю дорогу я молитимусь за своїх братів та сестер з України, аби вони змогли насолодитись зустріччю с Папою Франциском", – сказав хлопець.

Нагадаємо, Світові Дні молоді відбудуться у Кракові з 26 по 31 липня.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя