Польська поліція ліквідувала нелегальну цигаркову фабрику. Серед затриманих – десятеро українців

У Польщі ліквідовано чергову нелегальну фабрику цигарок

Depo.Життя
20 жовтня 2017 19:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Польське радіо".

"Спільні дії правоохоронців з Адміністративної скарбової палати в Ольштині і силовиків з Центрального слідчого бюро поліції, що проводилися під наглядом Регіональної прокуратури у Варшаві сприяли ліквідації в Мазовії однієї з найбільших фабрик виготовлення нелегальних цигарок", - пишеться у повідомленні Міністерства фінансів. Нелегальні цехи знаходилися у величезному павільйоні, що розташований в одній з підваршавських місцевостей.

Силовики виявили професійну виробничу лінію для виготовлення цигарок з машинами, вартістю 2,5 мільйонів злотих, 21 тонну тютюнової сировини та 1,2 млн штук готових цигарок. Така фабрика завдала бюджету держави збитків на 22 млн злотих. Виробничий комплекс був забезпечений соціальними приміщеннями – кухнею, душовими, спальнею, завдяки чому працівники не мусили виходити на зовні і не привертали увагу оточення. В іншому приміщенні діяла машина, яка сортувала цигарки в пачки, згодом пачки пакувалися до коробочок типу "піца".

Затримані, – 14 чоловіків віком від 26 до 63 років, в тому десятеро громадян України, почули у Регіональній прокуратурі у Варшаві, звинувачення в участі в організованій злочинній групі нелегального виробництва тютюнових виробів і злочинів проти податкового обов'язку. За такі провини затримані можуть отримати до 10 років позбавлення волі. За рішенням суду 13 осіб було тимчасово арештовано на три місяці.

Нагадаємо, що учора, 19 жовтня, польські прикордонники затримали банду, яка возила українців-нелегалів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя