Полозов: Умеров у стабільно важкому стані

Заступника голови Меджлісу кримсько-татарського народу Ільмі Умеров, якого утримують у кримській психлікарні, перебуває у стабільно важкому стані
Depo.Життя
1 вересня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua

Про це написав його адвокат Микола Полозов після зустрічі із Умеровим, передає depo.ua.

"Стан здоров'я його задовільним назвати не можна, скоріше стабільно важкий. Разом з тим, щоб прикрити себе адміністрація клініки щодня бере у нього аналізи, робить кардіограму", - написав він.

"Як розповів Ільмі-ага, лікар-експерт повідомила йому, що 7.09 відбудеться комісія, на якій буде прийматися рішення про його звільнення", - додав Полозов.

Також Полозов розповів, що Умеров про акцію 3 вересня знає, "але попросив говорити на ній не тільки про нього, потрібно вимагати припинення репресій в Криму у відношенні громадян України, кримських татар, потрібно голосно заявляти про інших політичних ув'язнених".

Полозов: Умеров у стабільно важкому стані - фото 1

Нагадаємо, що адвокат Умерова Марк Фейгін повідомив, що Умерова будуть тримати в психлікарні до 7 вересня.

Нагадаємо, 12 травня ФСБ по Криму порушила проти Умерова кримінальну справу за ст.280.1 за нібито заклик в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Росії. Умеров заявляв, що його слова в передачі невірно переклали.

11 серпня Умерову стало зле в суді, його госпіталізували. Незважаючи на це, суддя винесла ухвалу відправити Умерова на психіатричну експертизу.

Ільмі Умерова помістили у дев'яте відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи для осіб, які не перебувають під вартою.

21 серпня стан здоров'я Умерова різко погіршився, адвокати заявили про звернення до Європейського комітету проти тортур у Страсбурзі з приводу дій органів слідства ФСБ РФ щодо підзахисного.

Адвокат Марк Фейгін 29 серпня заявив, що у нього є ряд паперів на припинення психіатричної експертизи. Однак слідчий ФСБ відмовився відпускати в'язня.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя