Полозов пов'язав затримання Курбедінова зі справою полонених моряків

Адвокат українських моряків, полонених Росією в Керченській протоці, Микола Полозов пов'язує затримання іншого адвоката — Еміля Курбедінова із його долученістю до справи моряків

Полозов зазначив, що Еміль брав участь у захисті моряків на етапі обрання їм запобіжного заходу, повідомляє Depo.ua з посиланням на Громадське.

"Я пов'язую останнє затримання Еміля Курбедінова, зокрема, зі справою українських моряків. Еміль брав участь у їхньому захисті на стадії обрання запобіжного заходу. Потенційно Курбедінов може увійти в групу адвокатів, які можуть захищати військовополонених у кримінальній справі надалі", — зазначив він.

"Це ніби такий дзвінок всім адвокатам з боку російської влади, що будуть тиснути", - додав Полозов.

Нагадаємо, 6 грудня співробітники так званого "Центру з протидії екстремізму" на території окупованого Росією Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова, влада України повідомила про цей випадок ОБСЄ.

Згодом затриманого в окупованого Криму адвоката Курбедінова доставили в "суд" Сімферополя.

Під будівлею Київського районного суду Сімферополя в анексованому Криму влаштували флешмоб на підтримку адвоката кримських татар Еміля Курбедінова.

Це вже не перший випадок, коли Курбедінова затримали співробітники так званого "Центру протидії екстремізму". На початку 2017 року під час обшуків у кримського татарина "Е-шники" затримали Курбедінова та адвоката Семедляєва. У Курбедінова обшукали офіс та квартиру, вилучили техніку. Після — його засудили на 10 діб адміністративного арешту нібито за "екстремістські" дописи у мережі "ВКонтакте" за 2013 рік про конференцію "Хізб ут-Тахрір".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна