Половина киян таки сходила б на вибори райрад

52% мешканців української столиці висловили готовність взяти участь у виборах до районних рад Києва, які відбудуться 27 березня цього року
Depo.Життя
3 лютого 2016 10:52
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати опитування серед киян, проведеного в рамках спільного проекту члена Всесвітньої асоціації дослідників громадської думки (WAPOR) "SocioStream AG", видання “Деловая столица” та depo.ua.

Зокрема, на питання "Якби вибори до районної ради відбулися найближчої неділі, особисто Ви, взяли б у них участь?" 18% киян дали відповідь "так, однозначно", ще 34% відповіли "так, можливо".

В свою чергу однозначно "ні" відповіли 33% киян та ще 11% опитаних відповіли, що скоріш за все на вибори до райрад не підуть.

Результати опитування також свідчать, що серед киян, які заявили, що візьмуть участь у голосуванні на виборах до райрад столиці, більшість – чоловіки (58%), жінок – 42%.

Половина киян таки сходила б на вибори райрад - фото 1

Опитування проведено 21-26 січня 2016 року в рамках спільного проекту члена Всесвітньої асоціації дослідників громадської думки (WAPOR) "SocioStream AG"  та видання “Деловая столица”. Дослідження проводилося серед мешканців Києва старших 18 років методом особистого інтерв'ю. Середня статистична похибка вибірки не перевищує 3%.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя