Політв'язень Балух припинив голодування

Політв'язень Кремля Володимир Балух припинив голодування
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Кримську правозахисну групу.

"Український активіст, політичний в'язень Володимир Балух припинив голодування у зв'язку із задоволенням його вимоги. Володимира Балуха сьогодні, 5 липня, в колонії № 4 російського Торжка відвідав український консул", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають в Кримській правозахисній групі, зараз Балух перебуває в приміщенні камерного типу (ПКТ), куди його помістили на шість місяців. Це обґрунтовували тим, що Балух є "злісним порушником" внутрішнього розпорядку.

Після його прибуття в колонію, українця постійно під надуманими приводами відправляли в ШІЗО за "проступки", які не передбачають покарання ізолятором, кажуть правозахисники.

Нагадаємо, з 29 травня український активіст з Криму, політв’язень Володимир Балух перебуває у російській виправній колонії № 4 міста Торжок Тверської області Росії. За цей час Балуха вже п’ять разів відправляли до штрафного ізолятору (ШІЗО) з надуманих, за словами адвокатів, причин.

27 червня Володимир Балух оголосив сухе голодування на знак протесту проти порушення його права на зустріч з консулом України.

Український активіст Володимир Балух, який раніше оголосив голодування вважає, що обмін - це єдиний шанс вийти живим з російської колонії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна