Політв'язень Кремля Клих написав листа Сенцову

Політв'язень Кремля Станіслав Клих, який утримується в окупованому Криму, написав листа ув'язненому на Росії Олегу Сенцову з закликом припинити голодування

Про це повідомила його мати Тамара Клих, яка мала триденне побачення з сином у російській в'язниці, інформує Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Стас Сенцову написав листа. Я його взяла, вишлю і Людмилі Денісовій (українському омбудсмену – ред.) передам на словах його заклик. Стас каже, що Сенцов писав йому відкритку і листа, ще, мабуть, до голодування, то тюремники самі кажуть, що тюремники – тюремникам листи не передають. То попросив через мене переслати", - розповіла мати в'язня.

Вона повідолмила, що у листі її син закликав Олега Сеноцва припинити голодування.

"Мамо, скажи Денисовій, хай передасть, щоб він перестав голодувати. Ми розуміємо, що він за всіх (голодує – ред.), і ми його не осудимо, якщо його звільнять одного, бо в нього двоє дітей, ще й кажуть, що один хворий. Хай подумає про дітей і не голодує"", - переказала Тамара Клих слова сина.

Крім того, вона повідомила, що син вже не вірить у своє звільнення.

"Не вірить ні в яке звільнення. Абсолютно. Там по НТВ (у нього є телевізор тепер є, консул привіз, то він дивиться НТВ) показували – і як вони таке пропустили показати? – Станіслава, Балуха, Карпюка і Гриба, що нібито готують якось дорожню карту щодо обміну, але, кого і як будуть міняти, невідомо", - підсумувала жінка.

Нагадаємо, матір Станіслава Клиха відвідала сина у російській в'язниці і повідомила, що він постійно скаржиться на біль у серці, нирках і ногах.

Довідка: Громадянин України Станіслав Клих був затриманий на території Росії 2014 року за звинуваченням в участі в бойових діях проти федеральних сил під час першої чеченської війни взимку 1994–1995 років, а також у вбивстві російських солдатів. У травні 2016 року його засудили до 20 років позбавлення волі. Сам Клих провину заперечує, а його родина та друзі наполягають, що засуджений ніколи не був в Чечні. Правозахисний центр "Меморіал" визнав Станіслава Клиха політв'язнем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #на Росії