Поліцейським довіряють все більше людей

У поліції опублікували результати опитувань про довіру: рівень довіри населення до патрульної поліції зріс на 80%
Depo.Життя
23 грудня 2015 13:08
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать дані внутрішнього моніторингу Департаменту патрульної поліції, передає depo.ua.

Так, системно відбувається зростання кількості дзвінків на "гарячу лінію". Якщо в жовтні було отримано 4625 дзвінків, то в листопаді - вже 5 537.

"Той факт, що все більше людей звертається за допомогою до патрульних, свідчить про зростаючий рівень довіри до правоохоронців", - вважають в патрульній поліції.

Загалом статистика відображає загальну позитивну динаміку за всіма показниками роботи Національної поліції за 2015 рік. Значно зросла швидкість прибуття на місце події, в середньому по Києву цей час становить 9 хвилин 27 секунд. Збільшення оперативності реагування дозволило поліцейським по гарячих слідах затримати в Києві понад 450 зловмисників. В цілому ж, з моменту запуску, патрульні відпрацювали більше 500 тис. завдань.

Патрульним також вдалося довести, що для них немає "ні своїх, ні чужих, якщо порушив - відповідай за законом", зазначають у патрульній поліції.

Активна стадія реформування національної поліції почалася менше 6 місяців тому і ще не закінчилася в частині регіонів, але загальні показники вже досить позитивні. До процесу очищення лав поліцейських активно підключається громадськість, беручи участь у роботі атестаційних комісій, проведення розслідувань за фактами порушень правоохоронцями.

Реформа національної поліції заслужено вважається однією з найуспішніших ініціатив після перемоги Революції Гідності.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя